Team

Het team van de PWA is als volgt samengesteld:

Interim-directeur
Peter Roosendaal (directie.pwa@primah.org)

Intern begeleider
Ali Stokker (ib.pwa@primah.org)

Leerkrachten
Groep 1-2:
Ma-di-do-vr Alie Sanders (aliesanders@primah.org)
Di-wo-do Jannie Wigboldus (janniewigboldus@primah.org)

Groep 3-4:
Ma-di-wo Jannette Koning (jannettekoning@primah.org)
Do-vr Ienke Doornbosch (ienkedoornbosch@primah.org)
Ienke wordt tijdelijk vervangen door Lianne Everts (lianneeverts@primah.org)

Groep 5-6:
Ma-di-wo Jannita Dijkstra (jannitadijkstra@primah.org)
Do-vr Roelien Wasse (roelienwasse@primah.org)

Groep 7-8:
Ma-di-wo-do Yvonne Zweep (yvonnezweep@primah.org)
Wo-vr Cheryl ter Voort (cheryltervoort@primah.org)

Extra inzet door Ienke Doornbosch in gr. 3 t/m 6 op dinsdag en woensdag

Onderwijs ondersteunend personeel
Administratief medewerkster:
Janine Nienhuis (administratie.pwa@primah.org)

Conciërge:
Petro Ravesteijn

Vakleerkrachten
Gymnastiek:
Patrick Beek (patrickbeek@primah.org)

HVO:
Hanna ten Zijthoff

GVO:
Truus Haveman-Brunink